Informacje dla niesłyszących

imię, nazwisko i miejsce zamieszkania wybranych kandydatów, którzy z dniem
10 kwietnia 2007 r. rozpoczynają pracę w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego


1. Rzepczyk Paweł, Bezrzecze
2. Łebiński Wojciech, Goleniów
3. Mielewczyk Agnieszka Maria, Szczecin
4. Piaskowska Paulina Maria, Szczecin
5. Dachnowski Dawid, Szczecin
6. Witkowska Bożena, Szczecin
7. Biały Tomasz, Gryfice
8. Diakowski Piotr, Szczecin
9. Dąbrowski Krzysztof, Szczecin
10. Wolski Piotr, Szczecin
11. Siebert Ewa, Przecław
12. Jaszczyk Maria Magdalena, Szczecin
13. During Tomasz Dominik, Szczecin
14. Aniuksztys Tomasz, Gryfice
15. Izdebska Wirginia, Gryfino
16. Soborski Jarosław, Dobra
17. Jacewicz Kinga, Szczecin
18. Stec Agnieszka, Szczecin
19. Szymala Luiza Maria, Szczecin
20. Magryta-Urban Anna Maria, Koszalin
21. Dąbrowska Maja, Dobra Szczecińska
22. Baran Norbert, Szczecin
23. Cor Izabela, Szczecin
24. Płachecka-Kopeć Jolanta, Szczecin
25. Lemke Monika, Szczecin
26. Czuczak Tomasz, Koszalin
27. Kaak-Łasecka Katarzyna, Szczecin
28. Wendel Marta, Police
29. Prejzner Anna, Świnoujście
30. Surmacz Adam, Szczecin

uzasadnienie dokonanego wyboru
w postępowaniu kwalifikacyjnym kandydaci uzyskali w kolejności wyżej wymienionej największą ilość punktów

GRATULUJEMY !!!

Prosimy kandydatów o zgłoszenie się w dniach 3 lub 4 kwietnia 2007 r. do Wydziału Kadr i Szkoleń Urzędu Marszałkowskiego (Zamek Książąt Pomorskich, koniecznie z dyplomem ukończenia studiów oraz posiadanymi świadectwami pracy). W dniach 5 lub 6 kwietnia 2007 r. (do wyboru) wszyscy kandydaci na podstawie wydanego skierowania przejdą wstępne badania lekarskie.
__________________________________________________

Jednocześnie poniżej publikujemy listę kandydatów którzy kolejno uzyskali wysokie wyniki w drugim etapie postępowania konkursowego (testy) a którzy zostaną zaproszeni na indywidualne rozmowy kwalifikacyjne

1. Surmacz Piotr, Szczecin
2. Rosu-Rozpędek Diana, Szczecin
3. Mikołajewska Ewa, Szczecin
4. Solska Anna, Goleniów
5. Kieliba Tomasz, Szczecin
6. Stachurska Agata, Szczecin
7. Ceran Patrycjusz, Szczecin
8. Rudy Kamila, Szczecin
9. Budziłowicz Marek, Szczecin
10. Matuszewski Marcin, Szczecin
11. Borycka Izabela, Szczecin
12. Józefiak Agnieszka, Szczecin
13. Konarska Elżbieta Joanna, Szczecin
14. Pałka Karolina, Szczecin
15. Rewers Radosław, Szczecin
16. Korenicka Dorota, Szczecin
17. Grzeszkiewicz Paweł, Szczecin
18. Meksuła Agnieszka, Choszczno
19. Barancewicz Marzena, Szczecin
20. Rynkiewicz Alicja, Szczecin
21. Witkowski Radosław, Szczecin
22. Pasut Aleksandra, Szczecin
23. Podleśny Michał, Gryfino
24. Kuligowski Dariusz, Szczecin
25. Soboń Dariusz, Łoźnica
26. Garczyński Krzysztof, Przecław
27. Tuszyńska Aleksandra, Police
28. Stobińska Sylwia, Szczecin
29. Kalmonowicz Kamil, Szczecin
30. Ostrowski Szczepan, Szczecin

Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w dniu 2 kwietnia 2007 r. na Zamku Książąt Pomorskich, ul. Korsarzy 34, wejście I, pokój nr 117. Zostaną Państwo powiadomieni telefonicznie o godzinie którą przewidzieliśmy na indywidualną rozmowę.

imię, nazwisko i miejsce zamieszkania wybranych kandydatów
1. Surmacz Piotr, Szczecin
2. Rosu-Rozpędek Diana, Szczecin
3. Ceran Patrycjusz, Szczecin
4. Pałka Karolina, Szczecin
5. Korenicka Dorota, Szczecin
6. Soboń Dariusz, Łożnica
7. Garczyński Krzysztof, Przecław
8. Witkowski Radosław, Szczecin
9. Józefiak Agnieszka, Szczecin

uzasadnienie dokonanego wyboru
w postępowaniu kwalifikacyjnym kandydaci uzyskali najwyższą ocenę sposód rozpatrywanych ofert

__________________________________________________


lista kandydatów spełniających wymagania określone w ogłoszeniu o naborze:

1. Andruszkiewicz Iga, Choszczno
2. Andryszak Agnieszka, Szczecin
3. Aniśko Michał, Banie
4. Aniuksztys Tomasz, Gryfice
5. Balcer Agnieszka, Szczecin
6. Bamburak Elżbieta Beata, Szczecin
7. Banaś Magdalena, Szczecin
8. Baran Norbert, Szczecin
9. Barancewicz Marzena, Szczecin
10. Baranowska Alicja, Szczecinek
11. Berezińska Paulina, Police
12. Biadun Monika, Przecław
13. Biały Tomasz, Gryfice
14. Bieniasz-Rudowicz Magdalena, Szczecin
15. Bitel Bartłomiej, Police
16. Borowska Karolina, Szczecin
17. Borycka Izabela, Szczecin
18. Budziłowicz Marek, Szczecin
19. Budzyński Łukasz, Szczecin
20. Bujak Katarzyna, Stargard Szczeciński
21. Caboń Katarzyna, Szczecin
22. Cackowska-Gniba Aleksandra, Szczecin
23. Centkowska Jolanta, Szczecin
24. Ceran Patrycjusz, Szczecin
25. Chlewińska Monika, Szczecin
26. Chmiel Karolina, Szczecin,
27. Ciechanowska Joanna, Łęgi
28. Cor Izabela, Szczecin
29. Cynowska-Andruszko Eliza, Szczecin
30. Czaplewska Katarzyna, Szczecin
31. Czuczak Tomasz, Koszalin
32. Czyżyk Michał, Szczecin
33. Dachnowski Dawid, Szczecin
34. Daglis Piotr, Szczecin
35. Danilewicz Paweł, Szczecin
36. Daukszewicz Piotr, Szczecin
37. Dąbrowska Maja, Dobra Szczecińska
38. Dąbrowski Krzysztof , Szczecin
39. Dąbska Anna, Szczecin
40. Dedek Małgorzata, Szczecin
41. Dębski Grzegorz, Szczecin
42. Diakowski Piotr, Szczecin
43. Dłużewski Piotr, Stargard Szczeciński
44. Dołkowska Małgorzata, Szczecin
45. Dominiczak Edyta, Szczecin
46. Drozdek Tomasz, Szczecin
47. Duniec Daria, Szczecin
48. During Tomasz Dominik, Szczecin
49. Dutkiewicz Ewelina, Szczecin
50. Fabiszak Agnieszka, Szczecin
51. Fabjańczyk Katarzyna, Szczecin
52. Franczak-Nowak Katarzyna, Szczecin
53. Franków Monika, Szczecin
54. Garczyński Krzysztof, Przecław
55. Gardocka Agnieszka, Szczecin
56. Gawarecka Agnieszka , Bezrzecze
57. Głowiński Michał, Szczecin
58. Głuszczak Ewa, Szczecin
59. Godek Cezary Łukasz, Szczecin
60. Golec Piotr, Szczecin
61. Góraj Piotr, Szczecin
62. Grabowski Robert, Szczecin
63. Graj Anna, Szczecin
64. Grechuta Małgorzata, Różańsko
65. Gręda Magdalena, Szczecin
66. Grzegorowska Magdalena, Szczecin
67. Grzeszkiewicz Paweł, Szczecin
68. Halec Paweł, Szczecin
69. Hołubasz Halina, Szczecin
70. Hranyczka Dorota, Szczecin
71. Hyży Joanna, Szczecin
72. Ignaczak-Felińska Jadwiga, Szczecin
73. Izdebska Wirginia, Gryfino
74. Jacewicz Kinga, Szczecin
75. Janka Joanna, Szczecin
76. Jarocki Piotr, Szczecin
77. Jaskulski Daniel, Szczecin
78. Jaszczyk Maria Magdalena, Szczecin
79. Jędyka Beata, Szczecin
80. Józefiak Agnieszka, Szczecin
81. Jurewicz Agata, Szczecin
82. Jurewicz Kamilla, Szczecin
83. Kaak-Łasecka Katarzyna, Szczecin
84. Kaczmarczyk Joanna, Szczecin
85. Kaduszkiewicz Katarzyna, Szczecin
86. Kalmonowicz Kamil, Szczecin
87. Kałamaga Stanisław, Szczecin
88. Kaniewska Aneta, Szczecin
89. Kanturski Grzegorz, Szczecin
90. Karbownik Michał, Szczecin
91. Karpińska Dorota, Szczecin
92. Kędzia Michał, Szczecin
93. Kicka Elżbieta, Szczecin
94. Kida Katarzyna, Gryfino
95. Kieliba Tomasz, Szczecin
96. Kisiel Anna Barbara, Szczecin
97. Klimczak Małgorzata, Szczecin
98. Klimuk Artur, Gryfino
99. Klin-Wachowicz Joanna, Szczecin
100. Klirowski Mirosław, Szczecin
101. Kobylińska-Huk Dorota, Szczecin
102. Konarska Elżbieta Joanna, Szczecin
103. Konopka-Bomba Jaromira, Szczecin
104. Kopka Przemysław, Świdwin
105. Koralewska Anna, Szczecin
106. Kordela Marcin, Szczecin
107. Korenicka Dorota, Szczecin
108. Kosicka Anna, Szczecin
109. Koskowska Marta, Szczecin
110. Kościuczyk Aneta, Szczecin
111. Kołtunowska Katarzyna, Szczecin
112. Kowalczyk Maciej, Szczecin
113. Kozłowska Katarzyna, Szczecin
114. Krajewska-Juś Liwia, Warnice
115. Krakowski Piotr, Szczecin
116. Kramarz Grzegorz, Szczecin
117. Kraśnikow Jarosław, Szczecin
118. Kristow Jowita, Szczecin
119. Kropiewnicka Katarzyna, Szczecin
120. Krysiak Małgorzata Beata, Chociwel
121. Kuciarski Grzegorz, Szczecin
122. Kuczyńska Paulina, Szczecin
123. Kuczys Jacek, Przecław
124. Kujawska Monika, Szczecin
125. Kulec Piotr, Szczecin
126. Kulig Marta, Szczecin
127. Kuligowski Dariusz, Szczecin
128. Kulina Magdalena, Szczecin
129. Kunikowska Anna, Szczecin
130. Kurek Magdalena, Szczecin
131. Kuryś Arkadiusz, Kamień Pomorski
132. Kwaśniewski Michał, Szczecin
133. Langner Emilia, Szczecin
134. Lebioda Alicja, Szczecin
135. Legan Krzysztof, Szczecin
136. Lemke Monika, Szczecin
137. Leszczewski Marcin Marian, Szczecin
138. Lewandowska Anna, Szczecin
139. Lewandowska Lidia, Szczecin
140. Lewicz Sabina, Szczecin
141. Ligowska Anna, Szczecin
142. Lis Lidia, Koszalin
143. Liskowacki Konrad, Szczecin
144. Lubert Dorota, Golczewo
145. Lulewicz Marzena, Szczecin
146. Łaskarzewska Joanna, Szczecin
147. Łebiński Wojciech, Goleniów
148. Łobacz Krzysztof, Szczecin
149. Łobożewicz Anna, Gryfice
150. Ługiewicz Katarzyna, Szczecin
151. Machowski Wojciech, Szczecin
152. Maciuszonek Małgorzata, Police
153. Madaj Joanna, Szczecin
154. Magryta-Urban Anna Maria, Koszalin
155. Makarewicz Piotr, Szczecin
156. Malinowski Piotr Jakub, Mierzyn
157. Maliszewska Agnieszka, Szczecin
158. Marczak Anna, Police
159. Markwordt Maciej, Szczecin
160. Matuszewski Marcin, Szczecin
161. Matysiak Łucja, Szczecin
162. Mazur Anna, Szczecin
163. Mazuro Zofia, Szczecin
164. Meksuła Agnieszka, Choszczno
165. Michalak Joanna, Szczecin
166. Mielewczyk Agnieszka Maria, Szczecin
167. Mikołajewska Ewa, Szczecin
168. Milewska Agnieszka , Szczecin
169. Mudel Joanna, Szczecin
170. Murawska Wioletta, Szczecin
171. Myślak Radosław, Szczecin
172. Nahajowska Dorota, Szczecin
173. Nalewajk Beata, Szczecin
174. Napiecek Anna, Szczecin
175. Napierała Małgorzata, Szczecin
176. Napiwodzka Joanna, Przecław
177. Nędziak Joanna, Szczecin
178. Nowak Irena, Kliniska Wlk.
179. Nowak Marcin, Szczecin
180. Nowak Monika, Szczecin
181. Nowak-Musiałowska Monika, Szczecin
182. Nowicka Magdalena, Szczecin
183. Nowosiadły Jolanta, Szczecin
184. Nowotka Anna, Koszalin
185. Nycz Marzena, Gryfino
186. Ofman Anna, Szczecin
187. Olszewska Edyta, Szczecin
188. Ostrowski Szczepan, Szczecin
189. Osubniak Ewa, Stargard Szczeciński
190. Pajor Łukasz, Świdnica
191. Pałka Karolina, Szczecin
192. Pałyska Renata, Szczecin
193. Panasiuk Beata, Szczecin
194. Pasut Aleksandra, Szczecin
195. Pawlak Małgorzata Anna, Szczecin
196. Pawlak Tomasz, Szczecin
197. Pawłowicz Alicja Agnieszka, Szczecin
198. Pawłowska Agnieszka, Police
199. Piaskowska Paulina Maria, Szczecin
200. Piątek Ewelina, Szczecin
201. Piejko Wojciech, Szczecin
202. Piekutowska Małgorzata, Szczecin
203. Pietroczuk-Rapkiewicz Karolina, Stargard Szczeciński
204. Piotrowska Justyna, Szczecin
205. Pisz Marta, Przecław
206. Płachecka-Kopeć Jolanta, Szczecin
207. Płochocka Sylwia, Golczewo
208. Płóciennik Ireneusz, Chociwel
209. Podleśny Michał, Gryfino
210. Pogodziński Arkadiusz, Szczecin
211. Prejzner Anna, Świnoujście
212. Przybylska Katarzyna, Gryfice
213. Przygocki Wojciech, Gorzów Wlkp.
214. Rabe Marcin, Szczecin
215. Raca Dorota, Dziwnów
216. Radziwanowska Olga, Łobez
217. Ramach-Szumiejko Paulina, Szczecin
218. Ratajczyk Marta, Szczecin
219. Recław Marta, Szczecin
220. Rewers Radosław, Szczecin
221. Rojkowska Ewelina, Szczecin
222. Rosiński Krzysztof, Świebodzin
223. Rosu-Rozpędek Diana, Szczecin
224. Roszczyk Anna, Szczecin
225. Różycka Paulina, Szczecin
226. Ruchciak Anna Agnieszka, Mieszkowice
227. Rudnicka Joanna, Szczecin
228. Rudy Kamila, Szczecin
229. Rybczyńska Karolina , Police
230. Rychter Agata, Szczecin
231. Rynkiewicz Alicja, Szczecin
232. Rzepczyk Paweł, Bezrzecze
233. Rzymyszkiewicz Katarzyna, Szczecin
234. Sarbinowska Renata, Szczecin
235. Sawicka Magdalena, Szczecin
236. Schmidt Magdalena Maria, Szczecin
237. Sęktas Marta, Szczecin
238. Siebert Ewa, Przecław
239. Siudek Sławomir, Myślibórz
240. Skok Jolanta, Szczecin
241. Skrzypczak Krzysztof, Szczecin
242. Skubisz Anna, Szczecin
243. Skubisz Joanna, Mierzyn
244. Sobczyk-Kwaśny Monika , Szczecin
245. Soboń Dariusz, Łoźnica
246. Soborski Jarosław, Dobra
247. Solska Anna, Goleniów
248. Sońtka Przemysław, Nowogard
249. Sroczyńska Wioletta, Szczecin
250. Stachurska Agata, Szczecin
251. Stańczak Anna Elżbieta, Szczecin
252. Starkiewicz Małgorzata, Przecław
253. Stasiewicz Krzysztof, Szczecin
254. Stawiarz Aleksander, Szczecin
255. Stawicki Krzysztof, Grudziądz
256. Stec Agnieszka, Szczecin
257. Stecyk Wojciech, Szczecin
258. Stefanowicz Mariusz, Dębno
259. Stefański Marek, Szczecin
260. Stepasik Anna, Łobez
261. Stobińska Sylwia, Szczecin
262. Stolarczyk Jacek, Choszczno
263. Strykowska Marta, Szczecin
264. Sulikowski Maciej, Szczecin
265. Surmacz Adam, Szczecin
266. Surmacz Piotr, Szczecin
267. Sycińska Danuta, Szczecin
268. Szachowicz Krzysztof, Szczecin
269. Szczepanowska Anna, Szczecin
270. Szczepańska Marta, Szczecin
271. Szczerski Grzegorz, Szczecin
272. Szczuka Edyta, Szczecin
273. Szczypek Małgorzata, Dolice
274. Szeląg Joanna, Chojna
275. Sziedel Andrzej Sławomir, Szczecin
276. Sznepka Agnieszka, Szczecin
277. Szołtun Kaja Sonia, Police
278. Szostak Anna, Szczecin
279. Szut Alicja, Szczecin
280. Szwed Joanna, Szczecin
281. Szymala Luiza Maria, Szczecin
282. Szymanek Anna, Koszalin
283. Szymańska Elżbieta, Szczecin
284. Szymańska Emilia Maria, Szczecin
285. Ścibor Bartosz, Szczecin
286. Ślepowroński Leszek, Szczecin
287. Śmigielska Adriana, Szczecin
288. Świtkowska Katarzyna, Police
289. Trawicki Tomasz, Szczecin
290. Trojanowska Renata, Szczecin
291. Trzcińska Dominika, Szczecin
292. Tuszyńska Aleksandra, Police
293. Ufland Magdalena, Szczecin
294. Walczak Anna, Szczecin
295. Walter Bartłomiej, Szczecin
296. Wauter Anna, Przecław
297. Wątroba Ewa, Szczecin
298. Wendel Marta, Police
299. Wiącek Monika, Szczecin
300. Wieczorek Marta, Pyrzyce
301. Wiernicka Ewa, Szczecin
302. Wilk Agnieszka, Stargard Szczeciński
303. Wilk Diana , Szczecin
304. Wiśniewska Anna, Szczecin
305. Witkowska Bożena, Szczecin
306. Witkowski Andrzej, Szczecin
307. Witkowski Radosław, Szczecin
308. Wnukiewicz Izabela, Gryfice
309. Wojciechowicz Barbara, Szczecin
310. Wojciechowska Dominika, Szczecin
311. Wojtach Karolina Alicja, Szczecin
312. Wolski Piotr, Szczecin
313. Wronko Mariusz, Szczecin
314. Wrzosek Monika, Pyrzyce
315. Zabłocka Dorota, Szczecin
316. Zagrodnik Magdalena, Szczecin
317. Zbroja Zbigniew, Szczecin
318. Zdanowski Maciej, Szczecin
319. Zdanowski Robert, Szczecin
320. Zdun Andrzej, Szczecin
321. Ziemkiewicz Radosław, Gryfino
322. Zuchara Sebastian, Łoźnica
323. Zugaj Barbara, Nowogard
324. Żuchowski Kamil, Szczecin
325. Żurkowska Anetta, Szczecin

Dziękujemy Państwu za przystąpienie do konkursu na stanowisko Podinspektor/Inspektor ds. Funduszy Europejskich w Departamencie Integracji Europejskiej.
W związku z zakwalifikowaniem wyżej wymienionych kandydatów do drugiego etapu postępowania konkursowego zapraszamy Państwa na test kompetencyjny oraz test językowy (do wyboru niemiecki lub angielski), który odbędzie się w dniu 26 marca 2007 r. o godzinie 11:00 w auli Uniwersytetu Szczecińskiego na Wydziale Humanistycznym przy ul. Krakowskiej 71/79 w Szczecinie.
Jednocześnie informujemy, że zostały do Państwa wysłane indywidualne zaproszenia.